1- Sistem Nasıl Çalışır ?


Üye olduktan sonra hesabınıza bakiye yükler ve sipariş verirsiniz.Sistemler otomatik olarak işlem sırasına göre gider, bir işlem bittiğinde diğerine geçer böylece birinin siparişinizi tamamlamasını veya işleme almasını beklemeden sunucu tarafından işlemler sağlanır.


2- Siparişim Ne Zaman Tamamlanır ?


Genel itibari ile siparişler işlem sırasına göre gittiği için bu süre yoğunluğa göre değişmektedir. Örnek olarak instagram beğeni hizmetleri 3 dakika içerisinde başlarken youtube beğeni hizmetleri 15 dakika içerisinde başlayabilir.


3- Nasıl Bakiye Eklerim ?


Sisteme üye olduktan sonra bakiyenizi "Bakiye Yükle" yazan kısımdan Havale/Eft veya tüm kartlar aracılığı ile yapabilirsiniz. Kart ile yapılan ödemelerde 3D Secure(Güvenli Alışveriş) olarak ödeme yapabilirsiniz.


4- Fiyat Listesinde Fiyatlar Nedir ?


Fiyat listesinde yer alan fiyatlar tüm ürünlerde(Toplu paketler hariç) 1000 adet fiyatıdır. Sol tarafında yer alan sayılar ise tek seferde sipariş verebileceğiniz en az ve en çok sipariş miktarlarıdır.


5- Bir Kısmı Tamamlandı Ne Demek?


Bir kısmı tamamlanan siparişlerde, eksik kalan miktar bakiyeye iade edilmiş ve sipariş bitmiş demektir. Örnek 2.000 adet beğeni sipariş verdiniz ve 2 TL tuttu. Bu siparişten 1000 adet beğeni geldi ise "Bir kısmı tamamlandı" olarak yazan siparişten bakiyenize tekrar 1 TL geri döndü demektir.


6- Link Yazan Yere Ne Yazmalıyım ?


Görsel, video ve yorum benzeri ürünlerinde hangi sosyal medyada sipariş verecekseniz orada yer alan görselin veya videonun bağlantı linkini kopyalayabilirsiniz. Takipçi işlemlerinde tek yapmanız gereken kullanıcı adı girmeniz veya profilinizin bağlantı linkini girmenizdir, ikiside kabul olacaktır. YouTube ve Facebook servislerinde bağlantı linki gereklidir.


7- Sipariş Yoğunluğu Uyarısı Nedir ?


Sipariş alan ürünün oldukça yoğun olduğunu veya anlık olarak istediğiniz miktarda gönderim yapamadığını belirten uyarıdır. Böyle bir uyarı aldığınızda daha ufak bir miktar denediğinizde başarılı olabilir.


8- Gizli Profillere Takipçi/Beğeni Gider mi ?


Gizli profillere tam anlamı ile takipçi gitmez veya hiç gitmez.İstisnai durumlarda istenilen miktarlardan çok fazlası da gidebilir. Sistemler sipariş verdiğinizde başlangıç miktarını hesaplamaktadır. Gizli profillerde gönderim sayısını sayamadıkları için(artışı göremedikleri için) otomatik olarak tamamlandı olarak sonlanır bu durumlarda tekrar gönderim sağlanmaz.İşlem tamamlandı olarak sonlanır.


9- Sosyal Bayi çalışanlarının mesai gün ve saatleri nedir ?


SosyalBayi çalışanları, Pazartesi - Cuma günleri ( hafta içi ) çalışmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri mesai dışıdır. Whatsapp ve destek talep dönüşleri bu sebeple uzun sürebilmektedir.


10- Aynı Linke İşlem Bitmeden Birden Fazla Sipariş Girebilir miyim ?


Aynı linke tek bir sipariş vermenizi öneriyoruz. Örnek olarak verecek olursak, aynı linke bir işlem bitmeden ikincisini verirseniz ve ikiside aynı anda başlarsa başlangıç sayıları aynı başlayacağından hatalı sayılır ve telafisi olmaz. Farklı bir örnek ile verecek olursak , aynı linke aynı anda hem beğeni, hem izlenme hemde yorum sipariş edebilirsiniz. Kısacası aynı linke aynı işlemden birden fazla yapmayınız, aynı linke farklı işlemlerden istediğiniz kadar yapabilirsiniz.


>